• 02055. м.Київ Вул. Петра Григоренка 7
  • 9:00 - 20:00 Без Вихідних
+38-098-368-93-35
close
Главная страница » Services » Установка кондиціонерів Київ

Установка кондиціонерів Київ

Img

Монтаж побутовіх та промислових кондиціонерів.  

Перед тим, як придбати кондиціонер, слід обов’язково порадитися з фахівцями і з’ясувати у них всі нюанси щодо установки спліт-системи. Адже багато людей роблять одну типову помилку, вибираючи кондиціонер тільки на підставі технічних параметрів, і зовсім не враховуючи распланіровку приміщення, яка може просто не підійти для монтажу кліматичного обладнання.

Установка кондиціонерів Київ / Київської області є цілим комплексом заходів, для яких потрібно професійне втручання. Для здійснення будь-яких видів робіт необхідний повноцінний проект і його подальше узгодження. В окремих випадках потрібно отримати спеціальний дозвіл, що видається спеціальними комунальними службами. Важливо не забувати, що довговічність і безвідмовність у функціонуванні системи залежить від грамотності проведення роботи.

Вибір кліматичної спліт системи необхідно здійснювати при обліку певних факторів, з метою підбору найбільш оптимальної по потужності моделі і грамотного виконання установки кондиціонера. Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви гарантуєте собі правильне виконання монтажу зовнішнього і внутрішнього блоків. Самостійний твір кріплення системи загрожує повним виходом з ладу установки і додатковими фінансовими витратами.

ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У БУДИНКАХ, КВАРТИРАХ, офіси і виробничі приміщення
Як відзначають фахівці компанії “Центр клімату Heacool“, грамотна установка кліматичного обладнання гарантує його подальше ефективне функціонування, тривалість експлуатаційного терміну, неможливість витоку фреону. Фахівці нашої компанії здійснюють монтаж кондиціонерів в наступній послідовності:

проведення облаштування окремої електричної проводки під кондиціонер;
здійснення установки зовнішнього блоку кондиціонера на стіну фасаду за допомогою кронштейнів;
установка внутрішнього блоку;
обладнання магістралі в стіні з метою розміщення дренажної трубки, електричної проводки і трубок холодоагенту, за допомогою яких з’єднуються блоки;
облаштування гідроізоляційного стакана в стіні для запобігання псуванню сполучних блокових елементів;
виробництво з’єднання блоків при використанні магістралей;
здійснення вакуумаціі комунікацій через спеціальне обладнання;
перевірка і тестування системи в роботі.
При виконанні правил установки зовнішнього блоку, в процесі установки кліматичного обладнання, фахівці компанії “Центр клімату Heacool” виробляють контроль:

можливої ​​вібрації зовнішнього і внутрішнього блоків;
місця монтажу, щоб уникнути впливу прямого сонячного освітлення, газових, парових, пилових джерел;
наявності достатньої кількості повітря для ефективної роботи спліт-системи;
висоти між блоками, які перебувають всередині і зовні, яка повинна бути не більше 20 метрів;
вільного доступу до технологічного вікна з метою виконання робіт, спрямованих на чистку, профілактику та діагностику кліматичного пристрої.

Не відкладайте, телефонуйте за номером 098-368-93-35  замовте установка кондиціонерів Київ зараз! Також установку або інші послуги по кондиціонерам ви можете замовити у наших надійних партнерів тут