• 02055. м.Київ Вул. Петра Григоренка 7
 • 9:00 - 20:00 Без Вихідних
+38-098-368-93-35
close
Главная страница » Services » Системи VRV VRF Київ

Системи VRV VRF Київ

Img

Технічне обслуговування та ремонт мультізональних систем кондиціонування
Мультизональні системи VRV і VRF системи кондиціонування відноситься до системи центрального кондиціонування.

Системи VRV VRF  Київ і область. Основне завдання мультізональних систем – забезпечення оптимального мікроклімату в декількох приміщеннях з великою площею. Відмінність мультізональних систем від звичайних кондиціонерів полягає в більшій потужності і більшій кількості внутрішніх блоків, а також в можливості одночасно працювати і на холод і на обігрів. Внутрішні блоки можуть бути різних типів (касетні, канальні, настінні). Велика допустима довжина трас дозволяє розмістити внутрішні блоки на видаленні 100 метрів від зовнішнього блоку, а перепад по висоті може становити 50 метрів, що дозволяє розмістити зовнішній блок на даху або на землі. Один зовнішній блок може охолоджувати велику кількість приміщень. Інверторне регулювання підтримує задану температуру повітря з точністю до 0,5С. Роботу системи можна контролювати як з індивідуальних пультів, так і з загального центрального пульта управління. Основне застосування мультізональних систем це офісні центри, готелі, котеджі.

VRV-сістемаа чому полягає відмінність мультизональной системи від мульти спліт-системи? Крім потужності, кількості внутрішніх блоків і подовженості трас, ці системи відрізняються тим, що в мульти спліт-системи для кожного внутрішнього блоку прокладається окрема фреонова траса, а в мультизональной системі все блоки підключаються до загальної трасі.

У чому полягає відмінність VRV від VRF системи? Ні в чому. VRV від «Variable Refregerant Volume» перекладається як змінний обсяг холодоагенту. Дана абревіатура запатентована компанією Daikin, яка перша розробила принцип роботи системи. Всі інші системи такого типу називають VRF-системи, від «Variable Refrigerant Flow» – змінний потік холодоагенту. VRF-системи Mitsubishi Electric мають запатентований назва City Multi.

Мета технічного обслуговування полягає в тому, щоб своєчасно виявити і усунути можливі несправності в роботі кондиціонера, поки ці несправності не перетворилися в поломку. Ремонт мультізональних систем кондиціонування процес складний, дорогий і часто тривалий за часом (через очікування поставки запасних частин). Тому для запобігання поломок і зупинок в роботі кондиціонера виробник рекомендує своєчасно проводити технічне обслуговування. Фахівці ТОВ «Екоклімат-сервіс» професійно виконують обслуговування як за разовими, так і за річними договорами. Висновок річного договору вигідніше, так як надає наступні переваги:

забезпечення безперебійної роботи обладнання
виявлення можливих несправностей і своєчасне їх усунення
своєчасна заміна зношених запасних частин
фіксовані ціни на роботи і терміни їх виконання

Регламент технічного обслуговування мультізональних VRV і VRF систем:
виїзд фахівця

 • Зовнішній огляд устаткування, перевірка кріплень, з’єднань, протяжка (при необхідності)
 • Перевірка електричних з’єднань, напруги, споживаного струму.
 • Перевірка і при необхідності регулювання електричних приводів, регулюючих клапанів, заслінок
 • Перевірка стану повітряних фільтрів
 • Перевірка герметичності холодильного контуру
 • Перевірка стану дренажної системи, чистка (при необхідності)
 • Перевірка стану теплообмінника, чистка (при необхідності)
 • Мастило підшипників електричного двигуна і вентилятора
 • Чистка крильчатки, перевірка і регулювання (при необхідності)

  Рекомендована мінімальна періодичність обслуговування – три рази на рік (весна, літо, осінь)

З питань обслуговування та ремонту системи VRV VRF Київ і олбласті телефонуйте:
098-368-93-35