Ремонт кондиціонерів Київ
Ремонт кондиціонерів Київ.
Причин поломки може бути безліч, але основними з них є всього кілька.
Ремонт кондиціонерів Київ, як правило, найчастіше потрібно в результаті заводського браку або без дотримання всіх правил монтажу кондиціонера. До інших розповсюджених причин відноситься пошкодження блоку, неправильна експлуатація і витік холодоагенту. У всіх подібних випадках усуненням неполадок повинні займатися фахівці, адже спроби розібратися самостійно можуть привести до більш серйозних наслідків. Своєчасне технічне обслуговування дозволяють уникнути необхідності подальшого капітального ремонту.
Якщо ремонт здійснюється справжніми професіоналами, то причина поломки швидко визначається за допомогою новітнього діагностичного обладнання, а потім швидко і ефективно усувається. У переліку подібних робіт може бути проста чистка зовнішнього блоку, закачування хладагента, заміна компресора, фільтра, теплообмінника і так далі.
Якщо ж така неприємність з Вами все ж трапилася, не відкладайте її усунення в довгий ящик і не дозволяйте спеці здолати Вас. Фахівці нашої фірми, протягом дуже короткого часу, здійснять якісний ремонт, що вийшли з ладу кондиціонерів.
Як це не сумно констатувати, але, чим жаркіше на вулиці, тим частіше виходять з ладу кондиціонери. Такий вже неписаний закон природи. Щоб не потрібен терміновий ремонт кондиціонерів в самий невідповідний момент, кожному власнику спліт системи необхідно знати причини, що призводять до поломок.
Декілька основних причин поломки кондиціонерів
Ремонт спліт систем.
Найпоширеніша – засмічення фільтрів у внутрішньому блоці. Сітка, встановлена на панелі кондиціонера, покликана захищати працюючий механізм від попадання сміття і пилу, що знаходиться у вступнику повітря. Визначити, що прийшов час очищати фільтри можна за такими ознаками:
Помітно погіршилося охолодження приміщення.
У момент виключення кондиціонера з нього починає капати вода. Це відбувається через обмерзання мідного трубопроводу, до якого привели порушення в роботі холодильної системи.
Якщо вода не просто капає, а ллється – це вірна ознака засмічення не тільки фільтрів, але і дренажної системи. Необхідно терміново викликати майстра, яка провадить ремонт кондиціонерів та відключити спліт систему.
2. У холодоагенту, який рятує компресор від перегріву, є певна норма природного випаровування. Нормована витік відбувається через мікротріщини в трубопроводі і місця його з’єднання. Перевірка рівня фреону повинна проводитися раз на пів року, а дозаправка не менше, ніж через вісімнадцять місяців, інакше знадобиться ремонт кондиціонера. Недолік холодоагенту може бути фатальним для спліт системи. Компресор перегріється і його заклинить, він просто вийде з ладу. Адже компресор – це основна складова всього охолоджувального пристрою. Проводити ремонт кондиціонерів з заміною компресора за ціною цілком можна порівняти з купівлею нової спліт системи.
Перші ознаки нестачі фреону в системі:
Погане охолодження повітря.
Поява криги і інею в місцях з’єднання трубок.
Якщо фільтри кондиціонера можна почистити самостійно, то виміряти рівень холодоагенту може тільки фахівець, який має необхідні прилади.
3. Незапланований ремонт кондиціонерів може знадобитися і при неправильному розрахунку потужності спліт системи. Багато хто вважає, що якщо малопотужний агрегат буде знаходитися в режимі постійного включення, він зможе охолодити будь-яке приміщення. Це – дуже поширена помилка, яка може мати тільки один, легко передбачуваний результат для кондиціонера – летальний. Існують спеціальні формули, за якими фахівці з дуже високою точність можуть розрахувати, якої потужності кондиціонер потрібен в конкретне приміщення. Але і звичайна людина легко вибере відповідну до кімнати спліт-систему, якщо буде знати, що кожен кіловат потужності охолодження відповідає приблизно тридцяти кубічним метрам об’єму приміщення або, простіше, десяти квадратних метрах його площі.
Щоб не робити постійний ремонт кондиціонерів і не залишитися в задушливому приміщенні, необхідно періодично відключати спліт-систему. Якщо вона не оснащена автоматичною зупинкою, кожні півгодини потрібно просто вийняти їх розетки вилку і дати техніці трохи відпочити. Якщо кондиціонер довго працює, а повітря не охолоджується – швидше за все, у спліт-системи не вистачає потужності для роботи.
Найнадійніший варіант: збираючись придбати кондиціонер, викличте фахівця, який, оглянувши приміщення, порадить, який прилад краще всього буде його охолоджувати. Консультанти компанії «Сервіс-клімат» не тільки допоможуть підібрати правильно кондиціонер, але і покажуть оптимальне місце для його установки, де він не тільки найбільш ефективно буде працювати, а й гарно виглядати.
4. Знадобитися ремонт кондиціонерів може і при їх експлуатації в холодну пору року. Так уже склалося, що дуже обмежена кількість моделей, присутніх на нашому ринку, здатне працювати при зовнішній температурі нижче п’яти градусів
Ремон кондиціонерів Київ. Наша компанія займається обслуговуванням ти профілактикою кондиціювання вже 10 років. Ми даємо гарантію один рік на будь-які наданні нами послуги! Також ремонт кондиціонерів або інші послуги по обслуговуваню кондиціонерів ви можете замовити у наших надійних партнерів тут
Ремонт кондиціонерів Київ та область.