• 02055. м.Київ Вул. Петра Григоренка 7
  • 9:00 - 20:00 Без Вихідних
+38-098-368-93-35
close
Главная страница » Services » Обслуговуваня Касетних кондиціонерів

Обслуговуваня Касетних кондиціонерів

Img

Обслуговування касетних кондиціонерів – Касетні кондиціонери завжди встановлюються на деякій відстані від стін на стелі, потужні моделі мають великі габарити, а тому працювати з ними сервісним фахівцям іноді доводиться одночасно з декількох драбин або з лісів.

Обслуговуваня касетних кондиціонерів – собливості конструкції і підвіски роблять розбирання внутрішнього блоку досить складною операцією.

Іноді її навіть просто неможливо виконати поодинці. Втім, чистка фільтра внутрішнього блоку відносно проста.

Для того, щоб витягти фільтр зазвичай досить віджати пару засувок і лицьова решітка залишиться висіти на двох петлях, а сам фільтр витягується дуже просто.

На окрему увагу заслуговує чистка дренажної системи касетних спліт-систем.

Практично стандартом в них є наявність електропомпи. Ці насоси працюють постійно і не мають поплавців-вимикачів, а значить в набагато меншій мірі схильні до критичного засмічення.

Однак касетні кондиціонери дуже часто встановлюються в багатолюдних приміщеннях, так що кількість пилу, що проходить через внутрішній блок все одно дуже значно. Тому необхідність в чищенні дренажу з’являється регулярно.

Перед початком літнього сезону Найбільше навантаження на системи кондиціонування повітря доводиться з настанням літа.

Тому до початку літнього періоду касетник проходять перевірку, що включає в себе загальну діагностику систем і вузлів. Також майстри, які відповідають за проведення робіт, виконують в даний період комплексну чистку внутрішнього блоку.

Від бруду і сторонніх елементів звільняються: Передня панель з розподільчою гратами. Все що входять до складу внутрішнього блоку фільтра. Вхідні і вихідні жалюзі. Компоненти дренажного обладнання.

Також необхідно видалити зі змійовика теплообмінника накопичилися за зиму забруднення.

Якщо практично вся чистка касетних кондиціонерів може бути виконана своїми силами, то перевірку тиску холодоагенту в системі, а також дозаправку фреоном хладообразующего контуру неможливо виконати без спеціалізованого обладнання.

Саме цим і обумовлена ​​необхідність залучення до робіт по сервісному обслуговуванню кондиціонерів кваліфікованих майстрів нашої фірми.

Роботи після закінчення сезону Втручання кваліфікованого фахівця по ремонту систем кондиціонування потрібно і по завершенні літнього сезону. Перед настанням сезону холодів роботи проводяться відповідно до типу системи.

Устаткування, призначене для роботи виключно в теплий період року (в якому відсутня функція підігріву повітряних мас), переводяться на консервацію. Для цього майстер:

Вимикає електроживлення, яке надходить до внутрішнього і зовнішнього блоку, запобігаючи можливу несанкціонований запуск. Приєднує до зовнішнього блоку захист від бурульок, що запобігає можливість механічного пошкодження при падінні снігу з даху. А також виконує інші супутні роботи.

Устаткування, яке має опцію нагрівання повітря, не відключається від мережі, а адаптується для експлуатації під час холодів.

Для цього установка оснащується системою «зимовий пуск», що перешкоджає оледенению і появи проблем з запуском.

Залежно від моделі, прилад оснащується підігрівом дренажу, картера і інших елементів, що підвищує мінімальну температуру, при якій може експлуатуватися кондиціонер касетного типу з опцією підігріву повітряних мас.

При регулярній експлуатації Варто відзначити, що діагностика касетних кондиціонерів і певні сервісні роботи повинні не оглядатися не тільки при зміні кліматичних умов.

Системи примусової циркуляції повітря потребують регулярного проведення профілактичного обслуговування, періодичність і порядок проведення якого регламентується їх виробником.

У більшості випадків під час регулярного обслуговування спліт-системи проводиться: Візуальний огляд блоків і комунікацій. Вимірювання тиску інертного газу в системі.

Очищення внутрішнього і зовнішнього блоків від сторонніх компонентів. Діагностика всіх наявних режимів експлуатації.

При виявленні дефектів також проводиться поточний ремонт касетних спліт систем, що дозволяє запобігти серйозним поломки. Відповідно, своєчасне сервісне обслуговування дозволить уникнути серйозних неполадок в роботі системи, усунення яких потребує суттєвих фінансових витрат.

Наша компанія пропонує всім клієнтам, які купили у нас спліт-системи касетного типу, укласти договір на сервіс свого кліматичного обладнання.

На відміну від ряду конкурентів, ми виконуємо повний обсяг робіт з діагностики та обслуговування, передбачений виробниками, що гарантує повну безперебійну роботу вашого агрегату.

Наші переваги У нас завжди під рукою необхідні інструменти, а навички наших фахівців підтверджені не тільки стажем роботи, а й дипломами, сертифікатами, свідоцтвами і посвідченнями.

Промисловий альпінізм Зовнішні блоки касетних кондиціонерів часто бувають ухвалені не на дах будівлі, а на його стіну.

Замовити обслуговування касетних кондиціонерів

Ви можете за номером телефона у Києві 098-368-93-35. Також цю та інші послуги по обслуговуваня кондиціонерів ви можете замовити у наших партнерів тут