• 02055. м.Київ Вул. Петра Григоренка 7
  • 9:00 - 20:00 Без Вихідних
+38-098-368-93-35
close
Главная страница » Services » Діагностика кондиціонерів Київ

Діагностика кондиціонерів Київ

Img

Диагностика кондиціонера є спільною оцінкою технічного стану обстежуваного приладу, що досягається через вимір і аналіз основних характеристик кондиціонера, якими є:

Діагностика кондиціонерів Київ і область.

  • функціонування холодильного контуру;
  • властивості охолодженого повітря;
  • енергетичні характеристик роботи компресора;
  • недоліки в алгоритмі роботи;
  • поломки основних вузлів.

У більшості випадків при наявності явних ознак несправностей кондиціонера користувачі звертаються в сервісну компанію. Інженери сервісних центрів, що усувають неполадки, добре знайомі з фразами «капає вода», «працює, а не холодить». Набагато гірше, коли для усунення поломок техніки господар задіє досвід знайомих, запрошує майстра-одиночку, або робить все самостійно, без достатніх навичок і спеціального устаткування. Витрачені зусилля в результаті не призводять до необхідного результату, а в гіршому випадку – причиною дрібної несправності стають великі витрати на ремонтні роботи. І причина втрат полягає в невірно встановленому «діагнозі» поломки.

Фахівці компанії «Heacool» кваліфіковано встановлять, який стан вашого обладнання, визначать необхідність в чищенні, тиск холодоагенту в системі. Якісний ремонт техніки є можливим тільки після проведення діагностичних робіт. Майстер огляне внутрішній і зовнішній блоки, визначить рівень забруднення комплектуючих, наявність витоків фреону, причини збоїв роботи компресора. Після цього будуть призначені заходи щодо ремонтних робіт, для відновлення роботи техніки.

Не відкладайте, Діагностика кондиціонерів Київ телефонуйте за номером 098-368-93-35  замовте диагностику кондиціонера зараз і Ваш кондиціонер довше прослужить! Також діагностику вашого кондиціонера або інші послуги по облуговуваню кондиціонера ви можете замовити у наших надійних партнерів тут